Uniwersalne topy damskie?

Do najbardziej wszechstronnej części ubioru należą damskie topy. Bez względu na to jaką mamy aktualnie porę roku, top zawsze się przyda. Każda nowa kolekcja odzieżowa ma w swoim zasobie różnorodne topy, które łatwo dopasujemy do reszty naszej garderoby.

Latem i wiosną nosimy je jako uzupełnienie oryginalnego dołu: spodni, szortów, spódnicy, a jesienią i zimą świetnie się sprawdzą pod ciepłymi swetrami i blezerami.

Topy damskie najczęściej wykonane są w stu procentach z bawełny lub w połączeniu bawełny i elastanu. Są krótsze lub dłuższe, na cienkich lub grubych ramiączkach. Kolorystyka jest najprzeróżniejsza i najczęściej dostosowana do aktualnych modowych trendów.

Możemy również spotkać topy z ciekawym printem, który będzie odzwierciedlał nasze indywidualne zainteresowania

Stąd też każda z nas powinna pokusić się o posiadanie kilku topów na sezon. Dzięki temu z łatwością stworzymy ciekawy look i aby go nieco urozmaicić to świetnym dodatkiem do gładkiego topu okażą się liczne akcesoria: paski, naszyjniki, bransoletki. Jeżeli na top nałożymy luźny sweter a ramiączka będą widoczne, to również będzie to swoista ozdoba. Bierzmy się zatem do rewolucji w szafach i twórzmy swoje własne stylizacje na każdy dzień.