Biuro

Nufarm Polska Sp. z o. o.

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa
NIP: 118-00-34-649

tel. +48 22 620 32 52
fax +48 22 654 07 97

 

Dr Manfred Weiser
Dyrektor Generalny

Maciej Szwejkowski

Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. +48 22 620 32 52 w. 18
tel. kom. 665 994 445
e-mail: maciej.szwejkowski@pl.nufarm.com

Ida Zientek

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

tel. +48 22 620 32 52 w. 29
fax. +48 22 654 07 82
tel. kom. 603 881 076
e-mail: ida.zientek@pl.nufarm.com

Patrycja Gierałt

Specjalista ds. Sprzedaży, Logistyki i IT

tel. +48 22 620 32 52 w. 14
fax.+48 22 654 07 82
tel. kom. 607 676 755
e-mail: patrycja.gieralt@pl.nufarm.com

Kinga Rycombel

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

tel. +48 22 654 07 72
tel. +48 22 620 32 52 w. 15
fax. +48 22 654 07 82
tel. kom. 667 769 515
e-mail: kinga.rycombel@pl.nufarm.com

Piotr Daniel

Dyrektor Działu Marketingu

tel.: +48 22 620 32 52 w. 16
tel. kom. 609 978 887
e-mail: piotr.daniel@pl.nufarm.com

Katarzyna Brycka

Asystentka Działu Marketingu

tel. +48 22 620 32 52 w. 24
tel. kom. 669 569 996
e-mail: katarzyna.brycka@pl.nufarm.com

Paweł Borkowski

Dyrektor Działu Rozwoju i Rejestracji

tel. +48 22 620 32 52 w. 19
tel. kom. 601 375 146
e-mail: pawel.borkowski@pl.nufarm.com

Bożena Szczudło

Kierownik Działu Rejestracji

tel. +48 22 620 32 52 w. 28
tel. kom. 691 737 790
e-mail: bozena.szczudlo@pl.nufarm.com

Monika Malinowska

Specjalista ds. Rejestracji

tel. +48 22 620 32 52 w. 22
tel. kom. 691 067 774
e-mail: monika.malinowska@pl.nufarm.com

Robert Stolarczyk

Główny Księgowy

tel. +48 22 620 32 52 w. 11
tel. kom. 691 067 773
e-mail: robert.stolarczyk@pl.nufarm.com

Magdalena Chwaszcz

Księgowa/Kierownik Biura

tel. +48 22 620 32 52 w.12
magdalena.chwaszcz@pl.nufarm.com